ŽOLINIŲ turnyras 2012

 

2012 m. rugpjūčio mėn. 15 Šeduvoje įvyko tradicinis krepšinio turnyras 3x3, kuriame žaidė ir sporto klubo "Šeduvos malūnas" krepšininkai. Viso veteranų grupėje dalyvavo 4 komandos:

"Mažyliai" (A. Jurgaitis, R. Kučys, A. Rabišauskas);

"Gerista"(V. Vėta, R. Mažrimas, V. Pakinkis);

"Lygis"(R. Benaitis, A. Narkevičius, G. Skromanas);

"Šeduvos malūnas"(R. Krivickas, E. Kasiliauskas, G. Šarauskas). 

 

Užvirė įtempta kova. Pirmose rungtynėse susitiko didžiulę patirtį tarptautinėse arenose sukaupusi

"Šeduvos malūno" komanda ir didžiulės patirties tarptautinėse arenose nesukaupusi "Geristos" komanda. Niekas nenustebo, kad rezultatu 9:1 nugalėjo "Šeduvos malūno" komanda.

Kitoje aikštelės pusėje tuo metu grūmėsi neaiškaus pavadinimo "Lygis" komanda ir netokie jau maži "Mažyliai". Po žiūrovus nudžiuginusių Markės tritaškių laimėjo "Lygis" komanda rezultatu 16:9. Trumpai tariant, mažyliai vis dėl to buvo per maži, kad pasiektų atitinkamą lygį.

Po pirmojo turo lyg ir buvo aišku, kad pergalę šventė šio turnyro favoritai - "Lygis" ir "Šeduvos malūnas" - Lietuvos veteranų lygos ilgamečiai žaidėjai. Tačiau antras turas parodė, kad atsipalaidavimas prie gero nepriveda. Visiškai atsipalaidavusi "Šeduvos malūno" komanda po priešininkų tritaškių krušos pralaimėjo 9:12, o niekaip nesugebėjusi savo tritaškių mašinos įjungti "Lygio" komanda kapituliavo prieš "Geristos" futbolininkus (taip jie save vadino) 4:7.

Ir štai lemiamas etapas. Bet kuri komanda gali laimėti šį turnyrą, tačiau gali likti ir paskutine. Vienoje aikštelės pusėje susitiko "Mažyliai" ir "Gerista" - šio penktojo turnyro staigmenos. Minimaliu skirtumu 7:6 pergalę šventė "Mažyliai". Na, o kitoje pusėje susigrūmė vienas kitą gerai pažįstantys "Lygio" ir "Šeduvos malūno" komandų žaidėjai, atstovaujantys Radviliškio miestą ir rajoną Lietuvos veteranų krepšinio lygoje. Šias varžybas metę visus lauko darbus atvyko žiūrėti krūvos šeduviečių...ir nepasigailėjo. Pergalę net ir iš po priešininkų gudrybių per daug užtikrintai pasidovanojo "Šeduvos malūno" vyrai. 12-9 - širdžiai mielas rezultatas....... kai kam :-)

Galutinė turnyro rikiuotė: 

I - "Mažyliai"

II - "Šeduvos malūnas"

III - "Gerista"

IV - "Lygis"

Dėkojame turnyro organizatoriams ir linkime senjorams ne tik norėti, bet ir galėti!

  

daugiau foto rasite čia :

Komentarai   

 
0 #3 profile 2018-11-02 14:39
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cituoti
 
 
0 #2 profile 2018-11-02 14:32
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cituoti
 
 
+2 #1 Rimas 2012-08-19 11:52
Liuksiusinis straipsnelis:D, dėkui autoriui...
Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas