ISTORINĖS "SK ŠEDUVOS MALŪNO" PERGALĖS

Nuo 2009 metų sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų komanda, dalyvaudama Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionate, į savo istorijos metraštį įrašė smagias eilutes - Pakruojyje nugalėta krepšinio žvaigždėmis perpildyta "Pakruojo parketo - Panevėžio alaus mėgėjų" rinktinė, daugkartinė Lietuvos čempionė. 2022-01-29 vykusiame Lietuvos krepšinio veteranų lygos amžiaus grupės +50 susitikime rezultatas džiuginantis - 64:52. Daugiau informacijos rasite čia.

 

Smagiai 2022-02-19 žaista ir Lietuvos krepšinio veteranų lygos čempionate tarp trijulių (3x3) Radviliškyje, kur nugalėta principinė varžovė - Mažeikių "Balsių slėnis", visad galingą sudėtį turinti komanda. Visą šio etapo statistiką bei informaciją rasite čia. Labai žingeidiems yra ir videoinformacijos.

Norintiems pamatyti vyrų amžiaus grupės 50+ superfinalą su "Pakruojo parketu - Panevėžio Alaus mėgėjais" spauskite nedelsiant ČIA.

O apie moterų "SK Šeduvos malūno" moterų komandos fantastines pergales jau sklinda garsas net tarptautinėje arenoje!!! Apie tai visiškai atskira istorija...

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas