ŠAUKĖNAI - JĖGA!!!!

Tradiciškai sudundėjo suvažiavo vyrai balandžio 12-ąją į kasmet Kelmės rajone Šaukėnuose vykstantį veteranų krepšinio turnyrą. Nors ir nedidelio negausaus gyventojais miestelio, bet tikri sporto gerbėjai ir šaunuoliai sugeba kasmet į krepšinio aikštelę suburti bendraminčius, trokštančius pasigalynėti tarpusavyje, išsiaiškinti tarpusavio santykius ne tik sportinėse dvikovose, bet ir prie ypač vaišingo bei gausaus vaišių stalo. Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" komandą atstovavo aktyviausi ir ištikimiausi krepšininkai: Egidijus Kasiliauskas, Arūnas Kurklinskas, Redas Krivickas, Arūnas Klevinskas, na ir žinoma - nenurimstantis ir nenuilstantis ( tiek aikštelėje, tiek darbe , tiek ir po sekinančių darbo dienų) - Darius Goštautas. Jau kelintą kartą dalyvaujant įvairiuose turnyruose mūsų komandai padeda brandaus amžiaus bendraminčiai.

Tą savaitgalį į Šaukėnus su klubo vyrais vyko  Vaidas Vaitkus, kurį praktiškai visada galima sutikti klubo varžybose ar treniruotėse. Taip pat komandai padėjo Linas, su komanda kartu vykęs į Vilniaus tarptautinį turnyrą "Alaus namai - 2013", bei pirmą kartą su klubu oficialiose varžybose dalyvavęs Mindaugas. Taigi, visiškai natūralu, kad sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" komandai kaip gaivaus oro trūksta naujų entuziastų ir iniciatyvių bendraminčių, kurie į varžybas ar turnyrus vyksta neįkalbinėjami, su gera nuotaika bei naujomis idėjomis.

Bet grįžtam prie turnyro Šaukėnuose. Viso dalyvavo 4 komandos. Be mūsų klubo Malūnininkų" ir šeimininkų "Bizonų" komandos rungtyniavo ištikimi draugai iš Balsių ( Mažeikių rajonas) bei artimiausiai gyvenantys Kelmės miesto atstovai. Viso sužaistos 6 rungtynės, kovota individualiose rungtyse ( tritaškiai ir baudų metimai), komandos apdovanotos įvairiausiais prizais. Tačiau pats šeimininkų geriausias prizas - tai bendras visų žaidėjų, organizatorių pasisėdėjimas prie kaip visada vaišingumu stebinančio stalo.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas