TINKLINIS - NAUJA "SK ŠEDUVOS MALŪNO" MEILĖ ?!!!

Visai netikėtai ir nelauktai gautas kvietimas į tinklinio varžybas, kasmet vykstančias Alksnupiuose, parodė, jog sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų tarpe abejingų šiai sporto šakai nėra. Nors ir daugeliui dėl objektyvių priežasčių nepavyko sudalyvauti tinklinio turnyre, tačiau klubo veteranų tinklinio entuziastų ir artimųjų šešetukas  vasario 15-ąją pirmą kartą startavo kaip "SK Šeduvos malūno" komanda. 

 

Šešti metai iš eilės,  pavasarį, Alksniupiuose rengiamas tinklinio turnyras ,,Alksniupių taurei" laimėti. Turnyro pagrindiniai rėmėjai - ,,Kaimo bendruomenė - Draugas", sporto draugija ,,Nemunas", Radviliškio rajono sporto centras.

 

Bendruomenė po varžybų visada pavaišina sportininkus, jei nebūna kitų rėmėjų - įsteigia prizus.

Kas metais komandų skaičius keičiasi, stengiamės pasikviesti visus norinčius. Mūsų turnyre yra dalyvavusios šios komandos:  nei vieno turnyro nepraleidusi Alksnupių kaimo ,,Veteranų" komanda, jaunimo komanda ,,Draugas", Salikalnio sporto klubas, Radviliškio "Žarija" , Radviliškio lokomatyvų depo, Radviliškio ,,Garažas", Šeduvos, Radviliškio ir Sidabravo jaunimo komandos. Šiais metais į turnyrą atvyko, kaip minėta, ,,SK Šeduvos malūno" komanda.

Šį pavasarį turnyras vyko vasario 15d. (po Valentino dienos, todėl jaunimo komandos dalyvauti dar negalėjo:)) ir buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo 4 komandos: ,,Draugas", ,,Garažas", "SK Šeduvos malūnas" ir traumų išretinta, bet suburta į vieną ,,Kaimynų" komandą, sudarytą iš  Alksniupių veteranų ir Salikanio SK žaidėjų.

Turnyras vyko įtemptai, nė vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimų (tai rodo panašų komandų lygį).  Kadangi trys komandos iškovojo po dvi pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą, nugalėtoją lėmė bendras pergalių ir pelnytų taškų skaičius.

Turnyro nugalėtojais tapo ,,Garažo" komanda (iš Radviliškio), antrą vietą užėmė ,,Kaimynų" komanda ir trečią - ,,Draugo" jaunimo komanda, kuri atvirkščiai nei kitos komandos, į turnyro pabaigą pradėjo žaisti geriau ( kaltininkas-Valentino diena).

Tikėtina, kad ,,SK Šeduvos malūno" komanda pasisėmė patirties ir sekančiame turnyre taip pat neatsisakys dalyvauti.

Komandos  apdovanotos taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė Pakalniškių seniūnijos seniūnas. Po to vyko turnyro aptarimas ir planavimas sekančio turnyro, kuris balandžio 21 d, vyks Radviliškyje.

 

Daugiau turnyro akimirkų galite pamatyti čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas