LVKL 2013:"SK ŠEDUVOS MALŪNAS" - MAŽEIKIŲ "IMPEKA" (53:81)


Puikią kalėdinę dovaną įteikė sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai Lietuvos veteranų krepšinio lygos naujokams - Mažeikių "Impeka" komandai, kuri čempionate dalyvauja pirmuosius metus. Gruodžio 22 dieną ( sekmadienį) svetingai priėmę naftininkų sostinės atstovus Šeduvos gimnazijos sporto salėje, "Malūnininkai" į savo krepšį leido įmesti netgi 81 tašką, pralaimėdami visus keturis kėlinukus bendru 28 taškų skirtumu.

Tačiau jokia čia staigmena ar netikėtumas, žinant jog Mažeikių komandoje žaidžia tokio stambaus kalibro žaidėjas, kaip buvęs ilgametis LKL ekipos Mažeikių "Naftos" pagrindinis taškų "medžiotojas" - Aivaras Jokubaitis. Galintis tiek centro, tiek gynėjo pozicijoje žaisti Aivaras neturi šiuo metu sau lygių tarp rezultatyviausiųjų  ir veteranų lygoje. Pelnęs 36 taškus Šeduvoje jis tik užtvirtino lyderio savo pozicijas.

Na, o "SK Šeduvos malūno" komandoje pritrūko keletos žaidėjų, aikštelėje - dar vieno teisėjo, tribūnose - keletos tūkstančių žiūrovų.....aišku, pritrūko ir ištikimojo fotografo bei šokėjų..

ir pergalė būtų praktiškai pasiekiama.. Pergalingas rungtynes tenka atidėti 2014 metams. O kovoti mūsų vyrai moka ir nori. Vienas iš kovos epizodų Šeduvoje užfiksuotas čia: Beje, Mažeikių komandos lyderis pastebėjo, jog mūsų komanda labai dažnai puolime naudoja derinį "Du prieš du" arba vadinamą "Pikenrolą". Tokios atakos dažniausiai gaunasi savaime :-), tačiau tai labai geras ginklas puolime. O kaip reikia žaisti "Du prieš du" galima pasimokyti žiūrint šį krepšinio pradžiamokslį :-)

 Na bet čia ne pati blogiausia žinia šį savaitgalį. Pralaimėjusi 28 taškų skirtumu sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" komanda netapo pačia blogiausia krepšininkų komanda Lietuvoje sekmadienio vakarą. Krepšinio sirgaliai tą vakarą turėjo progos įsitikinti, jog žymiai blogiau sekėsi į Eurolygos TOP-16 patekusiai Kauno "Žalgirio" komandai, kuri amžiniems priešininkams Vilniaus "Lietuvos ryto komandai" sugebėjo pralaimėti net 32 taškų skirtumu, leisdami priešininkams įmesti 90 taškų. Taigi mūsų gynyba geresnė ir nuotaika už žalgiriečius gerokai linksmesnė :-) Išskyrus "Žalgirio" fanatus.. 

2014 metais komanda turėtų kovoti panašiai, kaip ankstesniais metais lošdavo Žydrūnas Ilgauskas: ir baudas dažnai pataiko, ir prasiveržia, ir įdeda iš viršaus :-), ir pasimuša, ir pats gauna, ir meta netikėtus tritaškius... Jei netikite, tai žiūrėkite šį filmuką.

Rungtynių protokolą galite pastudijuoti čia. 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas