LVKL 2013 : "PAKRUOJO PARKETAS - ŠEDUVOS MALŪNAS" (76:75)

2013 m. lapkričio 24 dienos rungtynėmis Pakruojyje sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" krepšininkams startavo Lietuvos veteranų krepšinio lyga . Į varžybas neišvyko dėl įvairių priežasčių komandos lyderiai: Valdas Reklys, Redas Krivickas, Darius Uosis. Jau daug kartų išbandytoje sporto aikštelėje "SK Šeduvos malūnas" startinis penketas metė pirštinę Lietuvos krepšinio lygoje ne vieną sezoną praleidusiems buvusiems profesionalams ir ūgiu lenkiantiems krepšinio monstrams: Robertui Giedraičiui, Lietuvos tritaškių karaliui Arūnui Šeferiui, Arvydui Kalveliui, Ridijui Steponavičiui, Alvydui Paškevičiui. Šios komandos kai kurie gynėjai ūgiu lenkė mūsų komandos centrus.

 

Jau nuo pat rungtynių pradžios Svajūno Marazo taiklūs metimai varė į neviltį "Pakruojo parketo" lyderius, neleido atsikvėpti nei vienai rungtynių minutei, todėl ir jų atsarginiams žaidėjams visas rungtynes teko leisti jaudinantis ant atsarginių suolelio, o ne krepšinio aikštelėje. Tuo tarpu visi "SK Šeduvos malūnas" vyrai mėgavosi krepšiniu aikštelėje ir visi pelnė taškus. Niekas neprilygo Svajūnui, kuris įmetęs 7 tritaškius viso pelnė net 38 taškus. Visi žinome, kad jis gali ir dar daugiau, todėl, mieli priešininkai, ruoškitės....

 

Jau pirmasis kėlinys, kuris laimėtas rezultatu 19:17, parodė, jog kamuolys apvalus ir jis darosi dar apvalesnis sulaukus 40 metų. Po dviejų kėlinių 40:33 mūsų naudai, o po trijų pirmaujame ramiai rezultatu 58:52. Tik ketvirtajame kėlinyje atkurta intriga, galbūt "SK Šeduvos malūno" jaunuolių patirties stoka, "Pakruojo parketo" komandos deleguoto teisėjo gerai apgalvotos klaidos lėmė, jog netikėtą pergalę šventė krepšinio profesionalai iš "Pakruojo parketo". Paskutinę minutę išlygintas rezultatas 75:75 ir viską lėmė jau ūgis, svoris, nušlifuoti deriniai, teisėjų sprendimai. Paskutinėmis sekundėmis pelnytas A.Kalvelio baudos metimas, po šienapjūtės "SK Šeduvos malūno" baudos aikštelėje, nusvėrė galutinį rezultatą 76:75 šeimininkų naudai. Turbūt priešininkai labiausiai turėtų būti dėkingi savo 13-ajam numeriui - Rimvydui Rimkui, per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius pelniusiam 5 tritaškius ( viso 17 taškų), kuris ištempė profesionalus iš gilios duobės. Viso "Pakruojo parketo" snaiperiai pelnė 17 tritaškių. Iš jų 7 - taikliausias Lietuvos tritaškininkas Arūnas Šeferis.

"SK Šeduvos malūnas" vyrai padovanojo sau daug gražių akimirkų, taiklių metimų ( viso 13 taiklių tritaškių). Daug malonių emocijų sukėlė Vilmanto pelnytas dvitaškis paskutinę trečiojo kėlinio sekundę. Kaip visada rungtynių metu ilgaliežuviai "SK Šeduvos malūno" klubo krepšininkai, buvę aikštelėje ir ant atsarginių suolelio, bandė priešininkų nervus, stengdamiesi juos išvesti iš pusiausvyros aštriais komentarais. Eilinį kartą taktika pasiteisino, nes pasirodo ir šių profesionalų nervai nėra geležiniai. Daug rimtesnių varžybų matę profai ne tik susipykdavo tarpusavy, bet ir sugebėdavo neįmesti iš jiems įprastų pozicijų.

 Kaip visada tiksliai varžybose teisėjavo komandos atstovas Žydrius Burneika, kurį komanda niekaip nepriverčia švilpti varžovų nenaudai.

Po varžybų visi komandos žaidėjai sutartinai klausinėjo vienas kito: "- O kodėl D.Uosis, R.Krivickas ir V.Reklys vadinami komandos lyderiais ?"

Tuo lapkričio 24 diena nesibaigė. Po rungtynių aptarimo su vaišingaisiais "Pakruojo parketo" vyrukais, grįžtant į Radviliškį, nuspręsta išsiaiškinti mikliausiąją ranką. Akmenų mėtymo rungtyje nepralenkiamas tapo Darius Goštautas, superfinale aplenkęs komandos vadovą, trenerį, įžaidėją, organizatorių ir visų kitų galų meistrą - Gaudentą Skromaną. Trečiąja vieta pasidalino kairiarankis Audrius Narkevičius ir jo amžinas konkurentas dėl vietos startiniame penkete - Gintautas Šarauskas.

Tuo veteranų sportas ir yra žavus !!!!!

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas