SĖKMĘ NEŠANTI "KARPYNĖS" ARENA

Šį šeštadienį Raseiniuose vykusiame Lietuvos veteranų krepšinio lygos "Mažajame turnyre" susirungė įvairių amžiaus grupių vyrų ir moterų komandos. 40+ metų grupėje dėl turnyro nugalėtojų taurės susitiko "SK Šeduvos malūnas" komanda ir gerokai pasikeitusi Raseinių "Peugeot" ( tipo iš Prancūzijos..).

Rungtynės, vykusios pačios pirmosios, bet net neabejojama, jog jos tapo šio turnyro puošmena. Pralaimėjusi minimaliai tris kėlinius, bet įspūdingaii sužaidusi - vieną, pergalę rezultatu išsivežė nuomotu autobusiuku - Radviliškio komanda. Brandžiai pastaruoju metu atrodančiai "SK Šeduvos malūnas" komandai, ko gero, neįveikiamų varžovų neliko... Na nebent, kokia gerai apmokamų samdinių ( buvusių profesionalų) grupelė, surinkta iš įvairių Respublikos miestų.

Bet ne apie tai....

"SK Šeduvos malūnas" Raseinių rajono "Karpynės" arenoje per savo klubo istoriją žaidė trejas rungtynes ir visas jas laimėjo. Taigi, galima drąsiai teigti, jog ši arena - sėkmę nešanti !!!!

 Naudingiausiu šių rungtynių žaidėju be jokių abejonių ir ginčų pripažintas Svajūnas Marazas. Dar ne vienas Lietuvos profesionalas ateityje sužinos, ką reiškia pasijusti bejėgiu prieš jo prasiveržimą ar nepasiekiamą metimą kaire ranka. Svajūno (31 tšk.) ir Valdo Reklio (27 tšk.) puolimo radviliškietiškas lokomotyvas be gailesčioi pervažiavo šeimininkų viltis pasijusti tikraisiais turnyro šeimininkais.

 Ne pačias geriausias rungtynes sužaidė klubo senbūviai Redas Krivickas ir Gaudentas Skromanas... Bet čia jokios paslapties... Jie labai daug laiko praleidžia aiškinantis, kas iš jų įtakingesnis Lietuvos Respublikoje..

Įdomius statistinius duomenis žiūrėkite čia

O nuotraukas peržvelkite čia

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas