"ŠEDUVOS TAURĖ 2013" NUGALĖTOJAI - "SK ŠEDUVOS MALŪNAS"

33 - jame "Šeduvos taurė" turnyre pergalingai startavusi pogrupio varžybose, pergalingai ir finišavo atkrintamosiose rungtynėse bei didžiajame finale "SK Šeduvos malūnas" krepšinio "mašina" !!!!!

 Viso turnyro metu niekam neleista suabejoti, kas yra stipriausia turnyro komanda tarp 10 dalyvaujančių jaunų, ambicingų komandų. Antrus metus iš eilės nugalintys klubo vyrai dar kartą įrodė, jog 40 metų riba - tai naujos pergalės, nauja patirtis ir geri įspūdžiai. Pogrupyje nugalėtos keturios komandos, užimta pirmoji vieta, todėl sekančiame etape - ketvirtfinalyje laukė sąlyginai silpnesnė komanda - kitame pogrupyje ketvirtąją vietą užėmusi komanda "Draugas", galinti nugalėti bet kurį varžovą, bet ir galinti pralošti bet kam.. Su nervais susitvarkyta, tvirtai žengta į pusfinalį, kuriame ramiai įveikti seni geri pažįstami iš  komandos "Gerista". O finalas tik patvirtino, jog reikia tik žaisti, kovoti, griūti ir vėl keltis - tada pergalės tikrai ateis... Po įdomios kovos nugalėti pirmą kartą turnyre dalyvavę varžovai "Būtėnai" rezultatu 90-81, iškovota gražuolė taurė, pasidabinta čempioniškais medaliais. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas mūsų komandos senbūvio Gaudento Skromano sūnus Hilarijus, o prestižiškiausią tolimųjų metimų prizą aiškia persvara pelnė Svajūnas Marazas, ir toliau demonstruojantis puikią sportinę formą !!!!

Nuo 1980 metų vykstantis tradicinis turnyras "Šeduvos taurė" pritraukia daug krepšinio mėgėjų ne tik iš Radviliškio miesto, rajono, miestelių ir kaimų, bet ir iš kaimyninių rajonų bei miestų. Kai kurie "SK Šeduvos malūnas" komandoje žaidžiantys vyrai šiame turnyre yra dalyvavę jau daugiau nei 20 kartų. Geras dalykas yra tradicijos. Tikėkimės, kad tradiciniu taps ir mūsų klubo organizuojamas  tarptautinis veteranų krepšinio turnyras "Šeduvos malūno taurė". Ir pati geriausia žinia tai, kad turnyrą visi klubo žaidėjai baigė būdami sveiki, netraumuoti, todėl linksmai savo kojomis galėjo nužingsniuoti į generalinio rėmėjo - "Šeduvos malūno" iškūrentą pirtį ir prie arbatos puodelio aptarti pasibaigusias varžybas bei artėjančius turnyrus !!!!!

 Naudingiausias turnyro žaidėjas - Hilarijus Skromanas.

Turnyro snaiperis - Svajūnas Marazas.

Beje, turnyre objektyviausiai teisėjavo dar vienas klubo "SK Šeduvos malūnas" narys - Saulius, kurį komandos žaidėjai nori matyti ne tik teisėjaujant varžybose, bet ir taikliai atakuojant varžovų krepšį kaire ranka ( aišku - kabliu..). To Sauliui ir linkime grįžtant į komandą..

Finalo nuotraukas ramiai, be įtampos žiūrėkite čia.

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas