LVKL 2014-2015 SEZONO ATKRINTAMOSIOS VARŽYBOS

Lietuvos veteranų krepšinio lygos 2014-2015 metų sezonas finišuoja. 45+ metų grupėje gana sėkmingai dalyvauja sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai. Savo pogrupyje iškovoję dvi pergales ir patyrę keturis netikėtus pralaimėjimus jie užėmė 3-iąją vietą ir atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje kovo 7-ąją susitiks su kito pogrupio 2-aja komanda - senai pažįstama Šiaulių "Branda". Vėliau bus žaidžiamos atsakomosios varžybos Šiauliuose. Nugalėtojas pateks į finalinio ketverto varžybas, kurios numatomos kovo 21-22 dienomis. Priešininkus - būsimus varžovus - Šiaulių "Brandos" komandą, jų galimybes galite atidžiai peržiūrėti čia.

Deja, šiose negalės dalyvauti vienas komandos lyderių - Darius Uosis, kuris Lietuvos veteranų krepšinio lygos administratorių sprendimu yra SUSPENDUOTAS, nes gimė per vėlai. Darius lygos administratoriams turi konkretų atsakymą, kurį galite pasiklausyti čia.

O ką reiškia žodis "SUSPENDUOTAS".Lietuvių kalbos žodynas sako, kad šis žodis kildinamas iš lotyniško žodžio suspendere — sustabdyti, sulaikyti, pakabinti. Niekas Dariaus nesustabdys, nesulaikys krepšinio aikštelėje, bet... pakabinti gali :-)

 

Viena iš reikšmių - cheminę kietąją medžiagą paskirstyti smulkiomis dalelėmis skystyje arba dujose, padaryti suspensiją. Tai ką jie nori padaryti su Dariumi? :-)

Kita reikšmė - laikinai neleisti eiti pareigų. Kaip mes jau visi žinome Darius mūsų komandoje kol kas jokių pareigų neturi, turi tik visas teises mesti į krepšį kada nori ir kiek nori :-)

Taigi, nesuprantama, ko siekia veteranų lygos biurokratai, neleisdami mėgėjiškai komandai atstovauti krepšininkui, kuris už kitus jaunesnis tik ....3  dienomis. Nors tie patys krepšinio žinovai papasakotų ne vieną istoriją apie profesionaliame krepšinyje koreguojamą amžių... Ir dar tai, kad mūsų amžiaus grupėje žaidžia tik 8 komandos... O apskričių centrų, vadinamų didmiesčių turime - 10... Radviliškis, norėtųsi priminti, tarp jų nepatenka ir į savo komandą nesamdo "legionierių" iš kitų rajonų ir ,žinoma, su profesionalaus krepšininko patirtimi..

Taigi - kokie tikrieji veteranų krepšinio lygos biurokratų tikslai?  Cheminę kietąją medžiagą -  Darių Uosį -  paskirstyti smulkiomis dalelėmis skystyje arba dujose, padaryti suspensiją :-) Kokia cheminė medžiaga galėjo būti panaudota prieš Darių Uosį ir mūsų komandą - turbūt visiems įdomu ? Paklauskime žinovų - žiūrėkite atidžiai:-) O gal, kad komandų iš rajonų - be legionierų iš vis neliktų... Pamąstymui apie artėjančius mūsų metus - žiūrėkite čia.

 

 

 

 

Komentarai   

 
0 #1 Dybiso 2021-03-13 07:54
tadalafil generic date - tadalafil reaction time tadalafil tablets http://tadalafiltbs.com/
Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Copyright 2011. Joomla 2.5 templates free. SK Šeduvos malūnas