LIETUVOS VETERANŲ KREPŠINIO LYGA 2016-2017

2017-uosius metus sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai Lietuvos veteranų krepšinio lygoje pradėjo Šeduvos gimnazijos sporto salėje  dvikova su daugkartiniais Lietuvos veteranų krepšinio lygos čempionais - "Pakruojo parketo" komanda. Atkakli kova viltis laimėti, trečiajame kėlinyje pirmauta net 9 taškų skirtumu ir garbingai pralaimėta 72:77.

Protokolą žiūrėkite čia . Arba čia.

Intriguojančių akimirkų su šia komanda netrūko ir anksčiau. Jas galite pamatyti filmuotose akimirkose, kurias užfiksavo "Pakruojo parketo" gerbėjai. Atkreipkite dėmesį į nepakartojamus D.Goštauto ir R.Giedraičio metimus. Filmuota medžiaga čia.

2017 m. sausio mėn. 22 d. susitikimą Mažeikiuose su "Balsių stovykla" jau dabar galima pavadinti vienu "juodžiausių" klubo istorijoje. Antrajame kėlinyje pirmaujant 33 taškų skirtumu sugebėta pralaimėti 64:71. Taip vadinamos 40 taškų sūpuoklės mūsų nenaudai. Asmeniniai šio susitikimo rezultatai čia.

Lietuvos veteranų krepšinio lygos 2016-2017 metų čempionatas mūsų klubui startavo 2016 metų rudenį. Spalio 29 d. Šeduvos gimnazijos sporto salėje pradėtas jau 8-asis sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrų komandos sezonas Lietuvos veteranų krepšinio lygoje. 13.00 val. pačio objektyviausio Rytų Europoje teisėjo Žydriaus Burneikos švilpukas paskelbė atkakliausios šį savaitgalį kovos tarp "SK Šeduvos malūnas" ir Mažeikių "Balsių stovykla" pradžią.

Tai seniai gerai pažįstamų varžovų dvikova, kurioje visada daug svarbių mikrodvikovų, atkaklios fizinės kovos, pergalės noro.

Nors ir pritrūko naujausių informacinių technologijų , bet rezultatas, baudos, tritaškiai skaičiuotos tiksliai.

Galutinis rezultatas 55:53 sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" naudai, tai tik reiškia sunkią atsakomąją kovą Mažeikiuose jau kitais 2017-aisiais metais.

Kas turi geras akis, gali pasižiūrėti statistiką čia.

Puikiai kovojęs po krepšiais Linas Viliopas atkovojo svarbius kamuolius po priešininkų krepšiu ir pelnė labai svarbius 8 taškus. Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Valdas Reklys (20 taškų) dažnai strigo varžovų sudvigubintoje gynyboje, bet taikliai metė baudos metimus, Na, o rungtynių pabaigoje be klaidų metęs baudų metimus pergalę užtvirtino Darius Uosis (viso 7 taškai).

Sekančios varžybos sužaistos Šeduvoje lapkričio mėnesį 19 d. su Kėdainių krepšinio veteranų komanda. 20 klaidų neleido siekti pergalės. Pralaimėta 64:76.

Šių varžybų protokolas čia.

"SK Šeduvos malūnas"- "Kėdainiai SKK" nuotraukos čia. Arba čia.

Atsakomosios varžybos su Kėdainių SKK veteranų komanda vyko 2017 m. vasario mėn. 11 d. Kėdainiuose ir po atkaklios kovos pralaimėta 58:72. Po dviejų kėlinių solidžiai pirmauta 33:23, tačiau pasyvus žaidimas trečiojo kėlinio pradžioje, ypač gynyboje, nubraukė visą padarytą darbą ir teko pripažinti fiziškai aktyvesnių ir kontaktinį žaidimą propaguojančių varžovų pranašumą.

Sporto klubo "SK Šeduvos malūnas" vyrai  vasario 18 d. (šeštadienį) Pakruojyje žaidė paskutines reguliariojo etapo Lietuvos veteranų krepšinio lygos rungtynes  su "Pakruojo parketo" veteranų  komanda ir pralaimėjo 61:84.. Pagerintas naujas komandos rekordas - pirmą kartą sugebėta prasižengti tik trečiajame kėlinyje, rungtynėse sužaidus 27 min. 25 sek.. Taigi "SK Šeduvos malūno" vyrų komandą galima vadinti "krepšinio džentelmenų" komanda :-)